Шановні клієнти!

Щодня ми працюємо над тим, щоб пропонувати вам найкращі рішення. Всі наші іграшки проходять ретельний відбір та контроль якості, щоб забезпечити безпеку та задоволення вашим дітям.

Ми завжди раді допомогти вам з вибором і відповісти на ваші запитання. Якщо у вас виникнуть труднощі чи запитання на будь-якому етапі покупки чи доставки, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми цінуємо вашу довіру і прагнемо зробити ваш досвід покупок у нас максимально зручним і приємним.

 

Інформація про повернення м'яких іграшок належної якості

Згідно з законодавством України, м'які іграшки належної якості не підлягають поверненню чи обміну після покупки. Це правило допомагає забезпечити гігієнічну безпеку іграшок для всіх наших споживачів.

В той же час ми розуміємо, що іноді виникають ситуації, коли іграшка може не відповідати вашим очікуванням, навіть якщо у продукта відсутні будь-які недоліки чи пошкодження.

Тому ми наполегливо рекомендуємо вам оглянути м'яку іграшку-подушку одразу при її отриманні на пошті. Тільки в цьому випадку одразу на пошті ви можете оформити повернення товару належної якості.

Транспортні витрати по поверненню м'яких іграшок належної якості, а також можливу комісію, пов'язану з поверненням коштів, оплачує покупець.

Всі покупки в нашому магазині здійснюються за повною передоплатою. Це гарантує безпеку та ефективність процесу покупки для обох сторін.

 

Інформація про повернення товару у разі помилкової поставки

Помилковою визнається поставка, якщо:

  • прийшов товар не тієї моделі;

  • розмір товару не відповідає замовленому;

  • прийшов пошкоджений товар.

У цьому випадку транспортні витрати, а також витрати, пов'язані з поверненням коштів, сплачує магазин.